Ніна Савельївна – вітаємо Вас з Днем Народження від усього садівничого колективу острова Самарський та району Самарівка-дачі! Від щирого серця дякуємо Вам за колосальний та титанічний внесок у розвиток наших садових товариств, громадської інфраструктури та розвитку систем безпеки. Ваші ідеї, талан комунікацій повною мірою знайшли відображення у результатах розвитку острова Самарського та району Самарівка-дачі!
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/Фото-с-собрания-по-плитке-отмечали-1024x768.jpg)
Ніна Савельївна — бажаємо Вам багато і блага літа! З Днем народження!