Громадські проекти благоустрою садових товариств Курган, Черешня, Самарське, Пластик (острів Самарський) та району Самарівка-дачі. Беріть посильну участь у благоустрої, підтримуйте проекти трудовою участю, фінансово, організаційно та інформаційною підтримкою. Важлива Ваша підтримка, від підпису до міської ради із зверненням про ремонт дороги, до сум майданчиків відпочинку, що здаються на благоустрій та алеї платанів. Ваша допомога та підтримка надзвичайно важливі та вкрай необхідні. Кожна дія, добре слово та кожна гривня має значення! Приємно та радісно переглядати списки, опис та фото виконаних проектів. Як багато було зроблено за короткий час. Дякуємо всім хто бере участь та підтримує проекти благоустрою острова Самарський та району Самарівка-дачі.

Фото проекта
Самарівка-дачі спільні проекти

Питання для узгодження змісту та модернізації загальної інфраструктури

Узнать больше
Фото проекта
73 980 грн
Центральна клумба острова

Центральна клубу острова є брамою для комплексу проектів набережної Велика вода.

Узнать больше
Фото проекта
Догляд за парками 2024

Догляд громадською територією та парками Набережна велика вода та Сосновий бір Самарське-Пластик. Дякуємо всім, хто вже взяв участь!

Узнать больше
Фото проекта
1 640 грн
Алея Лип Самарівка-Пластик

Алея Лип Самарівка-Пластик. За кілька суботників територію схилу та узбіччя було очищено від аварійних дерев та підготовлено під висадку молодих лип. Запрошуємо взяти участь!

Узнать больше
Фото проекта
12 350 грн
Алея Сакур Меліоратор-1

Алея Сакур Меліоратор-1. Збір коштів закрито. Дякуємо всім хто взяв трудову, організаційну та фінансову участь. Проект із приставкою "Турбо" – все було зроблено дуже швидко!

Узнать больше
Фото проекта
7 000 грн
Колективна подяка

Колективна подяка генеральним благоустроям: Ніна Савельвна, Валентина Михайлівна, Олег Володимирович.

Узнать больше
Авторизация
*
*

Свяжитесь с нами

Ваши данные под защитой.

Спасибо! Мы обязательно вам перезвоним
Авторизация
*
*
Генерация пароля