Сьогодні 7 лютого у Олексія Ігоровича Воробйова — День народження!
Вітаємо з Днем народження!
Олексій Ігорович — Генеральний благоустрій Самарського острова — взяв участь у всіх значних інфраструктурних проектах нашого острова та садового товариства Черешня.
Щиро бажаємо Олексію Ігоровичу — здоров’я, процвітання, благополуччя! Дякуємо за істотний внесок у розвиток території наших садових товариств та громадських парків.
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/изображение_viber_2022-11-08_21-08-37-423.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Остров-Самарский-аллея-платанов.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-09-03_17-55-42-987.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/изображение_viber_2020-08-14_19-29-02.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/AsfaitSamarskoe.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/изображение_viber_2021-07-02_12-08-47.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-08-05_19-02-07.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Дача-Черешня-благоустройство.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Укладка-плитки-остров-Самарский.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/изображение_viber_2020-06-11_15-40-13.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Благоустройсво-площадок-отдыха.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/изображение_viber_2021-08-06_22-38-04-136.jpg)