Наше місцеве самоврядування садівників благоустроїв працює так само чітко як легендарний швейцарський годинник. Це видно з результатів роботи. Види наших лісопарків, прибережних лугів і майданчиків відпочинку вражають.
Хтось бере трудову участь, хтось допомагає фінансовою підтримкою. Невеликими кроками, метр за метром, суботник за суботником територія упорядковується.
Дякуємо всім учасникам за підтримку, фінанси, і найголовніше – за результати!
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-01_13-29-47-495-1024x768.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-01_13-29-44-429-1024x768.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-01_13-29-46-289-1024x768.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-01_13-29-48-475-1024x768.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-01_13-29-49-276-1024x768.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-01_21-58-46-611-473x1024.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-09_14-05-46-591-1024x768.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-09_14-05-46-909-1024x768.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-09_14-05-47-541-1024x768.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-09_14-05-47-725-1024x768.jpg)
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-09_14-05-48-640-1024x768.jpg)