Щиро вітаємо Володимира Анатолійовича Кравченко з Днем народження!

Ми бажаємо Володимиру Анатолійовичу благодаті від Господа, а так само здоров’я, позитиву, благополуччя, щастя, багато і блага літа!

Користуючись нагодою, дякуємо за всю титанічну громадську роботу з благоустрою садових товариств, острова Самарський, району Самарівка-дачі і навіть Самарівки. Це було вражаюче круто! Завдяки Вашій енергії, дипломатії, фінансам, трудовій, організаційній, інформаційній участі у нас вражаючі досягнення: дороги з асфальтом та бруковані плиткою, парки, чудові набережні, місця відпочинку для дорослих та діток. Ваш особистий приклад надихає багатьох садівників та задає високу планку громадського благоустрою. Величезна подяка від усіх нас!

Понад 50 проектів виконано за Вашою особистою участю – проекти Самарського острова. Не всі ще викладені на сайт, але навіть зараз обсяг роботи вражає.

У нас у чатах бувають лунають крики — припиніть викладати багато фотографій зробленої роботи! Для деяких садівників навіть фотографій багато. Така колосальна та титанічна робота виконується Вами. Зробити та викласти фотографію справа лише кількох секунд, але для того, щоб було що сфотографувати, необхідно було вкласти фінанси, все організувати, забезпечити, проконтролювати, узгодити. Часом, щоб домовитися і погодити начебто дріб’язкові питання йдуть дні та тижні. Усе це залишається поза кадром. Але всі бачать вражаючі результати Ваших проектів. Найкраще за людину розкажуть його справи, досягнення та результати! Володимире Анатолійовичу, ще раз із Днем народження! Обіймаємо та дякуємо за все, що Ви для нас зробили!

Авторизация
*
*

Свяжитесь с нами

Ваши данные под защитой.

Спасибо! Мы обязательно вам перезвоним
Авторизация
*
*
Генерация пароля