Заміна та відновлення розстріляної відеокамери на прибережному майданчику відпочинку №2
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-11-11_19-59-40-506-1024x472.jpg)
Установники жахливого паркану та захоплення берега розстріляли відеокамеру, яка зафіксувала їх протиправні дії, дивіться відео – захоплення берега Острів Самарський.
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/Расстреляная-камера.jpg)
Завдяки садівникам, які займають активну громадянську позицію і бажаючим зберегти у нас громадський порядок, відеокамера була замінена і відеоспостереження відновлено!
![](https://sip.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/Смета-и-сбор-средств_cr-1024x990.jpg)
Величезна подяка всім, хто взяв трудову, організаційну та фінансову участь у відновленні інфраструктури безпеки нашого острова!
Порушників правопорядку вкотре закликаємо перейти на світлий бік дотримання законів України, Статуту садового товариства та звичайного добросусідства. Не тупіть, збирайте собі в карму не жалюгідні капості, а добрі справи. Вам же краще буде!