Мета проекту:

1. Збільшити безпеку для дітей, що грають на майданчику, а також пішоходів, що проходять дорогою.
2. Захистити проїжджу частину дороги від повеней.
3. Поліпшити зовнішній вигляд території.

Передумови проекту:
2021 року було реалізовано проект облаштування тротуару біля майданчика відпочинку №2, який у майбутньому планується облаштувати спортивними тренажерами для занять спортом на свіжому повітрі (Workout).

Результати перевершили всі очікування! У перших у переходів з’явилася можливість безпечно перечекати автомобілі, довжина трутуара невелика і поки що про повноцінний прохід говорити рано, але в цілому безпека значно збільшилася. Загальний зовнішній вигляд став настільки представницьким, що практично в кожному оголошенні про продаж дач на острові Самарський викладається фотографія цього тротуару.


Майданчик №1 активно використовується для дитячого відпочинку, але металевий паркан розташований на краю проїжджої частини, що не дає змоги безпечно проходити пішоходам і не може захистити від в’їзду автомобіля. Біля майданчика №1 вже була подія, коли автомобіль в’їхав у огорожу. З метою захисту дітей необхідно підняти бордюр та убезпечити майданчик від в’їзду автомобілів.

Шановні садівники!
Повторно пропонується СТ Пластик, Курган, Черешня та Самарське взяти участь у розширенні дороги та встановленні пішохідної доріжки біля зони відпочинку №1.
Прошу всіх голів чи членів правління інформувати своїх садівників про цей проект! Запропонована схема: 20 осіб по 5000 грн. не остаточна та не догма. Можна збирати будь-які посильні суми, наприклад, 25 осіб по 4 000 грн, 33 особи по 3 000 грн і так далі. Все залежить від кількості учасників — чим більше проектів, що підтримують, тим менший внесок кожного з нас.

Прохання брати активну участь – цей проект це життєва необхідність! Наша безпека та комфорт залежать від наявності можливості ніжками ходити островом без ризику потрапити під колеса. Особливо вночі. Особливо з урахуванням вимкненого освітлення. На майданчику №2 розширення дороги було зроблено два роки тому. За нас благоустрій території ніхто не робитиме!

Проект поділено на 3 основні етапи

  1. Інформування всіх садівників Кургану, Черешні, Самарського та Пластика.
  2. 40 000 грн — перенесення огорожі та підготовка під тротуар.
  3. 60 000 грн — облаштування тротуару.

Перший етап найпростіший і найлегший, але при цьому найважливіший! У кожному суспільстві поінформувати садівників про відкриття проекту та запросити їх взяти участь. Зібрати інформацію щодо готовності садівників брати участь. Цей перший етап абсолютно безкоштовний та легкий. Все що необхідно – донести інформацію до кожного садівника у Вашому товаристві.
Для початку другого етапу необхідно зібрати 40 тисяч гривень. Важливо! Бажано, щоб збір був готівкою, оскільки всі закупівлі плануються за готівку.
Третій етап — збираємо готівкою і на карту, за результатами другого етапу викладемо номер картки для збору коштів. Якщо у Вас є бажання перерахувати кошти, то можете заявити про участь та перерахуйте після того, як буде відкрито карту для проекту.

Стоимость:

99 030 грн
Авторизация
*
*

Свяжитесь с нами

Ваши данные под защитой.

Спасибо! Мы обязательно вам перезвоним
Авторизация
*
*
Генерация пароля