На підставі протоколу зборів голів та представників садових товариств району Самарівка-дачі виконані роботи з освітлення Центральної дороги від СТ Меліоратор (зупинка маршрутки) до залізничного переїзду.

Загальна вартість проекту становила 173 452 грн. Базове фінансування здійснювалося садівниками СТ Самарське та СТ Черешня на умовах безвідсоткової позички. Проект виконувався господарським способом та силами садівників СТ Самарське, СТ Черешня, СТ Курган, СТ Пластик, СТ Рябіна.

Завдяки подарунку садівника СТ Курган у розмірі 20 000 грн. загальна сума проєку зменшилася до 153 452 грн.

У Загальному балансі проектів Самарівка-дачі зазначено суму для розрахунку 153 425 грн.

Сплачено садовими товариствами:

  • Кильчень: 1 850 грн
  • Самарское 2 979 грн
  • Автомобилист 2 000 грн
  • Весна 3 795 грн
  • Рябина 2 799 грн.

Сплачено садівниками

  • Назаренко, СТ Кургн, подарунок 20 000 грн
Самаровка дачи дороги

Для кожного з 28 садових товариств було роздруковано бланк протоколу – для ознайомлення, погодження у кожному садовому товаристві на зборах членів правління та загальних зборах садівників. Фактично збори представників садових товариств продовжуються он-лайн — йде обговорення та узгодження в чатах вайбера.

Частина садових товариств забрали свої екземпляри протоколу, частину повернули для того, щоб інші садові товариства поставили печатки чи підписи як позначки про отримання протоколу.

Совет острова Самарский

Встановлено стовпи, змонтовано 43 ліхтарі з LED лампами 40 Вт.

Фактичний кошторис «Освітлення Центральної дороги» на гугл-док. Можна додавати коментарі, запитання, зауваження.

Фото-копія роздруківки фактичного кошторису.

Модернізація

У жовтні 2023 року система освітлення була доповнена автоматикою управління з урахуванням вимог комендантського часу, світломаскування та виключення на вимогу військово-цивільної адміністрації. Облік витрат з електроенергії ведеться через окремий лічильник.

Важливо!

Проект «Система освітлення Центральної дороги ЗД — Курган» був запущений в експлуатацію у 2018 році!

До сьогоднішнього дня голови та представники садових товариств не виконали свої зобов’язання взяті на себе (протокол надано вище), а саме не поінформували ВСІХ голів, членів правління та садівників сусідніх товариств за даним проектом!

Ймовірно, настав час заповнити цю прогалину! Складнощі довести проект вуличне освітлення до логічного кінця не становить жодних проблем. Найскладніша частина вже зроблена – освітлення вже працює, організувати збір грошей за виконаний проект – просте «технічне» питання. Головне не плутати послідовність дій!

Необхідно:

1) Ознайомити всі товариства з протоколом прийнятого рішення та двісті до всіх садівників про важливість вуличного освітлення в нинішніх умовах, а це крадіжки, пограбування та небезпечна аварійна обстановка на дорозі, що почастішали. В темний час доби підвищений ризик пішоходів опинитися під колесами автомобіля!

2) Внести до бюджету наступного року 2024-2025 до цільового внеску на статтю витрати на електроенергію та внесок на відшкодування витрат на встановлення вуличного освітлення!

3) Ознайомити садівників з чинною таблицею звітності та запропонувати за бажанням взяти фінансову участь так, як на цей рік у голів можливості вести до бюджету витрати на 2023 рік вже немає можливості! Фінансування садівниками цього року дозволить у спокійному режимі ухвалити вже обґрунтовані та конкретні суми витрат до бюджету на наступний рік!

4) Після погашення заборгованості благоустроителям усі товариства стануть співвласниками лінії освітлення, буде складено протокол аналогічний «Вуличне освітлення Набережна острова Самарський»». Доцільність передачі лінії на утримання Слобожанській Раді можна обговорювати після погашення боргів перед садівниками, якщо більшістю голосів буде прийнято таке рішення! сьогоднішній день вуличне освітлення працює

5) На наступний рік усі голови товариства ставши власниками лінії визначать своїм рішення кому передати бачення щомісячних звітів та збирання грошей на утримання лінії!

P.S. Не зовсім виглядає нормально, що всього один садівник організовує такий масштабний громадський проект, поодинці несучи на собі весь тягар функцій голів правлінь та членів правлінь 28 садових товариств. Будь ласка, вмикайтесь у громадську роботу, як це передбачено Статутами Ваших садових товариств!

Стоимость:

173 452 грн
Авторизация
*
*

Свяжитесь с нами

Ваши данные под защитой.

Спасибо! Мы обязательно вам перезвоним
Авторизация
*
*
Генерация пароля