Гліб Юрійович – з Днем народження!

Від усіх садових товариств Самарського острова щиро вітаємо Гліба Юрійовича Богуна з Днем народження! Дружно побажаємо йому щастя, здоров’я, достатку та процвітання! Багато і блага літа!

Гліб Юрійович бере активну участь у громадській роботі ініціативної групи «Рада острова Самарська». За рішенням більшості садівників вулиці Лісова у СТ Черешня – Гліб Юрійович делегований у правління, щоб представляти інтереси садівників та впроваджувати у життя інформаційні проекти благоустрою. Користуючись нагодою, подякуємо йому за величезний внесок у розвиток всіх наших садових товариств та реалізацію інфраструктурних проектів!

Однією з перших особистих ініціатив була акція #Знеси Паркан. Гліб Юрійович вніс у проекти благоустрою острова ідею розширення майданчика та додавання пірсу, який облаштував його батько, на спільну територію відпочинку. Наразі на пірсі облаштований понтон і всі бажаючі можуть відвідати «Пірс Богуна». Особисто оцінити красу та зручність, повною мірою насолодиться вільним доступом до водних ресурсів.


2021 року Гліба Юрійовича Богуна було обрано делегатом у члени правління від вул. Лісова у СТ «Черешня». Завдяки його участі, пропозиціям, енергії, особистим прикладам реалізація проектів благоустрою Самарського острова вийшла на новий якісніший рівень!

Завдяки ідеям та пропозиціям Гліба Юрійовича координація, збір коштів, облік кошторисів за проектами громадського благоустрою стали набагато простішими, швидшими, зручнішими.

Он-лайн облік у таблицях гуллі та роздільні карткові цільові рахунки дозволяють чітко враховувати кошти по кожному проекту. Подивіться у розділі «Проекти», за посиланнями доступні звіти, у кожному проекті вказано цільовий картковий рахунок. Все чітко та максимально прозоро. Простий, зрозумілий, налагоджений облік щодо проектів громадського благоустрою.

Ремонт дороги Самаровка

Одним із важливих проектів реалізованих Глібом Юрійовичем був проект безпеки острова. Особисто обійшовши та поспілкувавшись із садівниками Черешні, Гліб Юрійович зібрав підписи садівників для запуску автоматичних воріт. Потім він досяг запуску цих воріт в експлуатацію і три роки підтримував роботу. Вносив зміни доступу, перевіряв надходження та витрачання коштів, займався ремонтами.Сердечно дякуємо Глібу Юрійовичу і за ідеї, і за реалізацію на практиці!

До речі, друзі! Кожен з Вас може особисто привітати Гліба Юрійовича з Днем Народження та як подарунок зробити свій внесок у проекти громадського благоустрою. Наразі йде збір коштів на проекти:

Дорога та тротуар майданчик №2

МАЙДАНЧИК ЗБОРУ ЛИСТЯ ТА ГІЛОК №2

Дорога та тротуар майданчик №1

Вибирайте проект і перераховуйте Ваші вітання від щирого серця!

Гліб Юрійович – з Днем народження!

Авторизация
*
*

Свяжитесь с нами

Ваши данные под защитой.

Спасибо! Мы обязательно вам перезвоним
Авторизация
*
*
Генерация пароля