Мета: Поліпшити екологічний стан садових товариств і зберегти здоров’я садівників Самарського острова за рахунок виключення спалювання листя, рослинних відходів і гілок.

RU: Цель проекта: Улучшить экологическое состоянии садовых товариществ и сберечь здоровье садоводов острова Самарский за счет исключения сжигания листьев, растительных отходов и веток.

Чому це важливо, читайте у статті: — Не сжигайте листья!

Збір коштів 1000 грн з ділянки, картка Приват:

4731 2196 3081 5052

Гліб Юрійович Богун (делегат до членів правління СТ Черешня від вул. Лісова).

Отчет Площадка сбора листьев и веток №2 — приход, расход, предварительная и фактическая сметы.

Біля дороги Самарське-Пластик планується облаштувати еко-майданчик збору, зберігання та переробки листя, гілок та рослинного сміття. У перспективі організувати переробку листя в компост, як добриво для лісо-парків Самарського острова, а гілок у тріску для обігріву сторожки або будівель садівників..

Збір підписів Слабожанську раду про узгодження проводиться через правління Ваших садових товариств!

Майданчик збору №1 вже тривалий час працює у СТ Курган і чудово себе зарекомендував. На ній збирається листя як з особистих ділянок, так і збирається з вулиці, так звані «громадські». Все цивілізовано, закрито, чисто та акуратно.

Попередній кошторис проекту «Майданчик збору листя та гілок №2»

Всього: 97 965 грн.

Ви можете підтримати проект різними способами:

1. Фінансово.

2. Трудовою участю. Земляні, розвантажувальні, бетонні роботи.

3. Інформаційно та особистим прикладом. Не виносити сміття на громадську територію до облаштування майданчика, а також проводити роз’яснювальні бесіди із сусідами.

4. Організаційно. Організувавши та облаштувавши майданчики збору листя та гілок у своїх товариствах на зручних для цього місцях.В европейских странах уже давно листья не сжигают, а собирают в специальных местах сбора и компостирования. Пример благоустройства и отношения к экологии достойный подражания.

Динаміка збору коштів:

  • Сім’я Коновалова (СТ «Черешня») = 2 000 грн.

Усього зібрано = 6 000 грн.

Для старту проекту потрібно зібрати ще 48 000 грн.

Вже зроблено. Фактичний кошторис.

Участь у проектах добровільна! Ви можете взяти участь у будь-якому проекті, який «до душі» особисто Вам, як вже реалізовані, так і плановані:

Стоимость:

97 965 грн
Авторизация
*
*

Свяжитесь с нами

Ваши данные под защитой.

Спасибо! Мы обязательно вам перезвоним
Авторизация
*
*
Генерация пароля