Проект «Система безпеки Самарський острів» є постійно діючою програмою щодо утримання, забезпечення безперебійної роботи та модернізації інфраструктури, що забезпечує безпеку на території садових товариств Курган, Черешня, Самарське та Пластик.

Мета програми «Безпека»: Безперебійна робота, утримання та модернізація інфраструктури систем безпеки садових товариств Курган, Черешня, Самарське та Пластик, розташованих на Самарському острові.

Рішення та протоколи

Складові проекти

Важливо! Дуже! Такої мега-халяви, коли Задворний, Кравченко та Назаренко фінансують, а ми потім по три роки борги віддаємо (або, до речі, не віддаємо, як по ліхтарях центральної дороги) зараз не буде! Усі разом і дружно збираємо. Зібрали. Виконуємо кроки проекту.

Ситуації, коли 3-4 особи з ініціативної групи витягували весь проект, при цьому вислуховуючи кіло-тонни говна та мега-тони порожньої балаканини теж не буде.

Програмою центральних воріт повинні займатися правління садових товариств — це їх обов’язок, місія та призначення, прописана в Статутах садових товариств.

Конструктивна допомога та сприяння членам правління та головам від ініціативних садівників буде.

ГСО тревожная кнопка

В помещении сторожки СТ «Курган» установлена аппаратура тревожной кнопки ГСО. Во время опытной эксплуатации ворот в 2018 году услуга была подключена и проверена на практике. Договор услуг ГСО был заключен с СТ «Курган». В связи с отказом от дежурств на КПП услуги ГСО были приостановлены.

Первоначальное поступление средств

Авторизация
*
*

Свяжитесь с нами

Ваши данные под защитой.

Спасибо! Мы обязательно вам перезвоним
Авторизация
*
*
Генерация пароля